as

Samardžić osvojila zlato na 'Atom kupu'

17.07.2017
PAKS, 17. jula 2017

Bosanskohercegovačka judistkinja Aleksandra Samardžić osvojila je zlatnu medalju na Evropa kupu ''Atom kup'' u mađarskom Paksu.

Samardžić je slavila na takmičenju za judiste do 21 godina u kategoriji do 70 kg, a zlatnu medalju za BiH dan ranije je osvojio i Toni Miletić, saopćeno je iz Judo saveza BiH.

Ovim rezultatima popeli su se na sam vrh svjetske U21 ranking liste i pokazali da judo u BiH ima svijetlu budućnost.

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

lt
Lejla Tanović odbranila Balkansku titulu u Grčkoj
17.07.2017

Devetorostruka državna prvakinja i takmičarka UCI SMF tima Lejla Tanović odbranila je Balkansku titulu u (XCO) brdskom biciklizmu na šampionatu održanom u grčkom gradu Nafpaktosu.

lej
Lejla Tanović se priprema za balkansko prvenstvo
12.07.2017

Selektor reprezentacije BiH Amar Njemčević je istaknuo da je takmičenje u Vitezu bilo dobra provjera forme pred nastup u Grčkoj.